Facebook Grubu Sayfasi

2013 emporio armani ilkbahar yaz erkek modelleri

Emporio Armani 2013 ilkbahar yaz erkek modelleri siz değerli ziyaretçilerimiz için bir araya getirdik. Farklı tasarımlarını gözler önüne seren Armani erkek koleksiyonunda bulunan tasarımlar gerçek anlamda ilgi çekici görünüyorlar. Beylere özel tasarlanan koleksiyon moda haftasında podyumlarda boy gösterdi. 2013 yılının ilkbahar yaz modellerini sunan Emporio Armani çizgisi tasarımları ile kendinden bir hayli söz ettireceğe benziyor.

Feminen tarzıyla farklı görünüyor modellere baktığımızda ilk dikkatleri pantolonların çekeceğe benziyor. Pantolon boylarındaki kısalık bana biraz farklı gelse de sonuçta moda tasarımcılarımızın tasarlamış olduğu her şey beğeniliyor. Kumaşlardaki parlak renkler ise ilgi çekici görünüyor. Kemer incelikleri kıyafetlerle olan uyum ile harika duruyor. Desenli kumaş yapısıyla farklı bir görünüm sağlayan modelleri bulunan Emporio Armani tasarımlarını bakalım beylerimiz nasıl bulacaklar.

Emporio Armani 2013 ilkbahar yaz erkek modellerinde bulunan spor ve rahatlığı da unutulmamış. Ayakkabı ve çanta tarzlarıyla harika görünen özel koleksiyonu siz değerli web ziyaretçilerimizin beğenisine bırakıyoruz bakalım sizler nasıl bulacaksınız. Bu özel koleksiyondan hazırladığımız birkaç kareyi sizlerle paylaşıyoruz…

emporio armani 2013 ilkbahar yaz erkek modelleri

emporio armani erkek modeli

emporio armani 2012 ilkbahar yaz erkek modeli

emporio armani 2012

emporio armani 2012 ilkbahar yaz erkek modelleri huzurunuzda

Yorum yapin

Copyright © 2012 Bu site Her tel modeller hakkında ücretsiz hizmet vermektedir.