Facebook Grubu Sayfasi

2013 kahve fincan takımı modelleri

Güne başlarken bir kahve keyfi gibisi yoktur özellikle iş yoğunluğun arasında bir mola vermek ve bunu da bir kahveyle tamamlamak. Oturup dinlenirken yada arkadaşlarımızla sohbetleri kahve tadında koyulaştırmak en güzeli olsa gerek. Ofiste yada iş yerinizde mutlaka size özel kahve fincanı vardır.

Siz değerli konuklarımız için ilginç bir o kadarda komik ve şirin kahve fincanı modellerini sunuyoruz. Bu kadar farklı tasarımlar olduğunu görünce şaşırdım! Tasarımcılar gerçekten harika iş çıkarmışlar. Bu fincan modellerini görünce bayıldım o kadar şirin ve komik duruyorlar ki aslına bakarsanız kendinizi yansıtan modelleri bulabilirsiniz.

Fincanlardaki modelleri sıralarsak klavye tuşuna benzeyen fincan modeli, düğme tasarımlı fincan modeli, bir birine kenetlenen fincan modeli, birleşince kadeh ayırınca ise kahve fincanı modeli, biraz hain bakışlı kahve fincanı modeli ve daha birçok farklı fincan modelini bir arada bulabilirsiniz. İlginç kahve fincanı 2013 modellerini siz değerli konuklarımız için bir araya getirdik. Eminim sizi yansıtan modelleri bulacaksınız. Gelin şimdi birde birlikte bakalım ilginç modellere. Tüm sohbetleriniz kahve tadında olsun…

2013 kahve fincan takımı modelleri

ilginç kahve fincanı 2012 modelleri

klavye tuşlu kahve fincanı

bir birine yapışan fincan modeli

farklı fincan modeli 2012

sanki acıkmış bu fincan :)

kahvenizi yudumlarken elinizde alyansınızı hissedin

bir golf oynamaya nedersiniz

melek fincan modeli

kadeh tasarımlı ilginç fincan modeli

buda çok hain bir fincan :)

sizlere en ilginç kahve fincanı modellerini sunuyoruz

Yorum yapin

Copyright © 2012 Bu site Her tel modeller hakkında ücretsiz hizmet vermektedir.