Facebook Grubu Sayfasi

2013 yeni sezon lc waikiki kazak modelleri

Bu sene 2013 LC WAİKİKİ’de gördüğümüz kazak modellerini sizlerle paylaşacağız. Birbirinden güzel modelleri olan kazaklar renkleriyle de göze çarpıyor. İçi yünlü ve sıcacık olan kazaklar bu yılda sizlerle olmanın mutluluğunu yaşıyor. Herkesin zevkine göre olan bu modelleri kolayca LC WAİKİKİ’den bulabilirsiniz.

Bizleri anımsatan bu bayan kazaklar çeşitleriyle, triko modellerinin renkleriyle uyum sağlıyor. Kazaklar kışlık boğazlı ve çeşit çeşit modeller ile süslenmiş, örülmüştür. Bayanların ruhundan anlayan bu kazaklar gerçekten çok güzel. Sadelikten yana olan bayanlar için bunlar kaçınılmaz bir fırsat. Evet sevgili hanımlar sizler için hazırlanan bu koleksiyon tam anlamıyla zevkinizi konuşturuyor. Her ortamda giyebileceğiniz bu modellerde; V yaka. kısa kollu ve düz kesimlerde mevcut. Kotların üzerine veya tek başına kullanabileceğiniz modellerde mevcut. İlginç modellerinde olduğu kazakları bulmak o kadarda zor değil. Kazaklarda genellikle örgülü modeller ön plana çıkıyor. Soğuk günlerde sizi ısıtacak olan kazakların tercihini sizlere bırakıyoruz…

LC WAİKİKİ kazak modelleri çok şık görünüyor. Triko kazakları çiçek işlemeleri ve kemerler ile detaylandırmışlar. Bizimde sizler için derlediğimiz LC WAİKİKİ kazak modellerini zevkinize sunuyoruz. İyi alışverişler..

2013 yeni sezon lc waikiki kazak modelleri
Yorum yapin

Copyright © 2012 Bu site Her tel modeller hakkında ücretsiz hizmet vermektedir.